Zdobienia

Zdobienia

Wypielęgnowane, ładnie ukształtowane oraz pomalowane na jeden kolor paznokcie to tylko połowa sukcesu. Czemu by nie pójść o krok dalej i nie stworzyć ze swoich dłoni prawdziwego dzieła sztuki? W ramach działań gabinetu Strefa Pasji wykonujemy zdobienia, które zachwycają swoją prezencją. Na czym one polegają? Płytka paznokcia daje naprawdę duże możliwości, można ją nie tylko pomalować na jeden kolor, ale również wykonać na niej wzory, które sprawią, że Twoje dłonie będą prezentować się jeszcze piękniej. Brokat, imitacja diamencików czy jeszcze więcej zdobień mogą wykonać kreatywne specjalistki, które swoje kosmetyczne umiejętności oferują w Strefie Pasji.

Twoje dłonie będą prawdziwą sztuką

Dla specjalistek z naszego salonu, dłonie to płótno, na którym można rozwinąć skrzydła swojej kreatywności. Masz pomysł na zdobienia, które będą doskonałą dekoracją Twoich rąk? Bez problemu zajmiemy się ich wykonaniem, wystarczy tylko, że powiesz nam, co Cię interesuje. Jeśli z kolei nie jesteś pewna co do pięknej dekoracji dłoni, zdaj się na specjalistki z naszego salonu, z całą pewnością ich pomysły zachwycą Cię, tak samo jak ich późniejsze wykonanie.

Pochwal się zadbanymi oraz pięknymi dłońmi

Dzięki nam możesz pochwalić się pięknie wykonanymi paznokciami, które zachwycą wszystkich, którzy je tylko ujrzą. Zdobienia sprawiają, że wyróżniasz się spośród wszystkich innych. Postaw na oryginalny look oraz detale – to w końcu one budują całą Twoją stylizację. Pozwól, żeby estetycznie oraz kreatywnie ozdobione paznokcie stały się integralną częścią Twoich kreacji. Zachwycaj dzięki nim zarówno na imprezie w klubie, podczas romantycznej randki, a także bardziej casualowego spotkania z przyjaciółmi.

Strefa Pasji – zdobienia Twoich paznokci

Chociaż większość kobiet trzyma się raczej stonowanych kolorów, nawet podczas wykonywania pięknych dekoracji i wzorów, to jednak, jeśli tylko tego zechcesz, chętnie wykonamy dla Ciebie bardziej odważne stylizacje. Nasz kreatywny oraz miły zespół cechuje elastyczne podejście do każdej klientki. Chętnie wykonamy wzory, jakie sobie tylko zamarzysz.