Założenie i uzupełnienie żelu

Założenie i uzupełnienie żelu

Każda kobieta chciałby mieć zadbane i przede wszystkim pięknie wyglądające paznokcie. W tym celu w naszym salonie kosmetycznym oferujemy możliwość założenia żelu, czyli przedłużenia płytki za pomocą specjalnie przeznaczonych do tego substancji, czyli… żelu. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego salonu kosmetycznego, gdzie dbamy o piękno i zadowolenie naszych klientek.

Założenie żelu – po co wykonuje się ten zabieg?

Atutem każdej kobiety jest dłuższa, a przy tym odpowiednio wykonana płytka paznokcia. Nadaje się jej odpowiedni, pożądany kształt, który wynika zarówno z potrzeb, jak i upodobań naszej klientki. Założenie żelu pozwala zarówno na przedłużenie tej płytki, a także nadanie odpowiedniej formy. Co ciekawe, efekt wykonany przy pomocą tego zabiegu może utrzymać się nawet przez kilka tygodni! Przeznaczony jest głównie dla Pań, które nie mają na co dzień czasu zajmować się pielęgnacją swoich paznokci.

Założenie żelu – dwie metody

Proces przedłużania płytki paznokcia może zająć nawet do kilku godzin, jednakże efekty są niezwykle trwałe. Dodatkowo można ten zabieg przeprowadzać za pomocą dwóch metod:

  • na tipisie,
  • na szablonie.

W pierwszym przypadku, po nałożeniu odpowiednich substancji, tips staje się integralną częścią naturalnego paznokcia. W drugim przypadku z kolei szablon to papierowa, plastikowa, a nawet metalowa forma, którą przykleja się tuż pod brzegiem płytki paznokcia. Po utwardzeniu żelu, szablon usuwa się tak, aby nie przeszkadzał w opracowaniu sztucznej płytki.

Proces założenia żelu

Jak już było wspomniane wcześniej, wykonanie wszystkich etapów może zająć kilka godzin, mimo wszystko warto je poświęcić ze względu na to, że efekty utrzymują się przez bardzo długi czas i są wyjątkowo ładne. Założenie żelu składa się z:

  1. Usunięcia skórek, a także zmatowienia płytki paznokcia.
  2. Oczyszczenia płytki i odtłuszczenia jej tak, aby żel był pewnie przymocowany.
  3. Założenia szablonu lub tipsa, jako podstawy pod kolejne preparaty.
  4. Nałożenia primera, który zwiększy przyczepność płytki.
  5. Nakładania kolejnych warstw żelu stosując przy tym lampę UV po każdym kolejnym nałożeniu stosowanego preparatu.

W naszym salonie kosmetycznym dokładamy wszelkich starań, aby każda nasza klientka mogła cieszyć się wyjątkowo dobrze i pięknie zrobionymi paznokciami. Dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Uzupełnianie żelu

Pozwól, żeby paznokcie przez cały czas stanowiły Twoją wizytówkę. Sprawdź ofertę uzupełnienia żelu, dzięki której Twoje dłonie będą prezentowały się naprawdę doskonale. Zdecyduj się na tę usługę, jeśli już wcześniej miałaś przedłużane paznokcie za pomocą żelu i konieczne jest jego uzupełnienie. W Strefie Pasji poczujesz się niczym księżniczka dzięki miłej, wiecznie uśmiechniętej obsłudze, która z radością zajmie się Twoimi dłońmi i pięknymi paznokciami.

Dlaczego tak istotne jest regularne uzupełnianie żelu? Paznokcie rosną w tempie około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Oznacza to, że z czasem nałożony żel może psuć estetykę Twoich dłoni. Uzupełnienie go pozwoli na cieszenie się pięknie zadbanymi i wypielęgnowanymi paznokciami. Wybierz salon manicure Strefa Pasji i pozwól sobie na chwilę relaksu, podczas gdy kreatywny i wiecznie uśmiechnięty zespół specjalistek zajmie się Twoimi dłońmi.

Usługa uzupełniania żelu wykonywana jest w salonie przy użyciu skrupulatnie dobranych kosmetyków. Są one idealne dla Twoich paznokci – nie obciążają ich, a jednocześnie nadają im wyjątkowego blasku. Dlatego nie czekaj, już teraz zdecyduj się na wybór Strefy Pasji. Nasze kosmetyczki i specjalistki z zakresu pielęgnacji paznokci z wielką chęcią zajmą się przywróceniem Twoim dłoniom wyjątkowego piękna.

Uzupełnianie żelu pozwoli nadać Twoim paznokciom głębi, odbudowuje ich estetykę i z całą pewnością sprawia, że poczujesz się niczym prawdziwa królowa piękności. Zadbane dłonie przyciągają wzrok absolutnie każdego, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pozwól więc, żeby i Twoje zachwycały niczym misternie wykonane małe dzieła sztuki. Paznokcie są dla nas niczym płótno dla prawdziwego artysty – dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół podczas uzupełnia żelów i wykonywania innych działań, jak na przykład manicure hybrydowy czy klasyczny, na które również możesz się zdecydować przychodząc do Strefy Pasji.

Jak sama nazwa naszego salonu mówi – z prawdziwą pasją zajmiemy się nadaniem magicznego blasku Twoim paznokciom. Wystarczy, że zdecydujesz się na skorzystanie z naszych profesjonalnych usług, gdzie każda Klientka staje się prawdziwą księżniczką.