Założenie i uzupełnienie akrylu

Założenie i uzupełnienie akrylu

Odkryj świat prawdziwego piękna dla swoich dłoni. Pozwól, żeby Twoje paznokcie zachwycały niepowtarzalnym blaskiem. W ramach usług naszego salonu stylizacji paznokci i fryzjerstwa Strefa Pasji dokładamy wszelkich starań, aby każda z naszych klientek mogła cieszyć się zadbanymi dłońmi, które jak wiadomo, są wizytówka każdej damy. Poczuj się niczym księżniczka w naszym gabinecie, gdzie zajmą się Tobą prawdziwe profesjonalistki. Młode, energiczne, a przede wszystkim miłe i kreatywne panie z naszego zespołu zagwarantują Ci zarówno niezwykłą atmosferę, jak i profesjonalne wykonanie usługi założenia akrylu.

Piękno i trwałość w jednym

Doskonale rozumiemy, że często klientki nie mają czasu, aby zajmować się codziennie swoimi paznokciami. Dlatego też stawiamy na trwałe ich wykonanie. W tym celu warto zdecydować się na założenie akrylu, który cechuje się wysoką odpornością na urazy, zarysowania i uszkodzenia. Dzięki zastosowaniu tej metody Twoje paznokcie dłużej będą lśniły magią niezwykłości, doskonale łącząc się z Twoimi kreacjami wieczorowymi, jak i casualowymi. Zakładanie akrylu to technika stylizacji paznokci, dzięki której substancja doskonale przywiera do ich płytek. W celu uzyskania pełni tej trwałości konieczne jest odczekanie około dwóch dni.

Założenie akrylu – komfort

Pozwól sobie na prawdziwą wygodę, jaką zapewnić mogą Ci prawdziwe profesjonalistki z naszego salonu stylizacji paznokci. Dołożymy wszelkich starań, abyś codziennie zachwycała swoimi zadbanymi dłońmi każdego, kto tylko Ciebie zobaczy. Założenie akrylu to niezwykle wygodna opcja dla każdej z pań. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na trwałość, o której już wspominałyśmy. Atutem jest również dbanie o paznokcie w przypadku, kiedy pojawią się odrosty. W takim przypadku, gdy paznokieć urośnie kilka milimetrów, można z powodzeniem go przypiłować, aby ponownie zachwycał swoim pięknem.

Dodatkowe atuty metody

Zdecyduj się na wykonanie paznokci wedle techniki, którą stosujemy w naszym salonie. Jest ona doskonała szczególnie dla kobiet, które mają problem na przykład z ogryzaniem paznokci w stresie. Z drugiej strony potrafi ona wzmocnić płytkę, a także maskować wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Zapraszamy do Strefy Pasji, gdzie chętnie zadbamy o Twoje niepowtarzalne piękno.